M-PBYS İnsan Kaynakları Bilgi Yönetim Sistemi

Birçok alanda profesyonel yazılım çözümleri üretiyoruz. Sağlık sektörü, E-Ticaret, Web Tabanlı, Mobile Tabanlı, Özel Yazılımlar geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin tüm donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarının satın alınmasından, kurulumundan, bakımından, iletişim şebekesinin kurulmasından, bilgisayarlarla yapılan bütün işlerin koordine edilmesinden ve bir çok IT kapsamında olan hizmetleri sağlıyoruz.

M-Tech müşterilerin tüm elektronik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan en önemli işletmelerden biridir. M-Tech , şirketlerin daha verimli hale gelmesi için profesyonel bir anlayışla hizmet sunmaktadır.

M-PBYS

İnsan Kaynakları Bilgi Yönetim Sistemi

Artık ek ödeme için uzun ve yorucu çalışmalar yapmanıza da gerek yok!
Artık maaş mutemetlerinin yaptıkları hesapları tekrar kontrol etmenize de gerek yok.
Personel ve ek ödeme ekibinizle 2 haftalık bir çalışma yapıyoruz, daha sonra maaş ve ek ödeme ile ilgili her konuda hatasızlığın garantisi olan M-PBYS’yi sizde bırakıyoruz.
Tüm ek ödeme ve maaş bilgilerini sağlık sektörü için tamamen analitik hale getirdik, tüm kuralları da otomatize ettik…
Üstelik bundan böyle mevzuatı da sizin yerinize takip edecek kadar analitik!
Bundan böyle yalnızca personelin izinlerini, geçici görevlerini, bölüm değişikliklerini kayıt altına almanız yeterli oluyor. M-PBYS tüm personelinizin Hizmet Alan Kadro Ünvan Katsayılarını, Tavan Katsayılarını, Ek Puanlarını, Aktif Çalışma Gün Katsayılarını, Net Performans Puanlarını otomatik olarak hesaplıyor…
İsterseniz izin kağıtlarını da M-PBYS’den çıkartabiliyorsunuz. Üstelik M-PBYS personelinizin izni için kimlerin onay vermesi gerektiğini, kimlerin paraf atması gerektiğini biliyor. İzin kağıtlarınız M-PBYS’den çıkınca ay sonunda “izinlerin eksik olup olmadığını” düşünmenize de gerek kalmıyor. Dahası merkez dışındaki personelin M-PBYS’yi bilgisayarlarına kurmasına gerek de kalmıyor çünkü M-PBYS tıpkı internet bankacılığı gibi web tabanlı.
Size sıfır hatayı da garanti ediyoruz, sizin yerinize mevzuat takibini de garanti ediyoruz. Siz sadece M-PBYS’nin işini doğru yapıp yapmadığını denetliyorsunuz.
Personelinizden icra kesintisi mi yapılacak? Sadece icra dosyasındaki bilgileri bir defalığına kaydediyorsunuz. Tüm icra kesintileri otomatik yapılıyor.
Personelinizde herhangi bir idari görev değişikliği mi oldu? Değişikliğin hangi tarihten itibaren geçerli olduğunu kaydediyorsunuz. Gerekli tüm katsayı değişiklikleri otomatik olarak yapılıyor.
Personeliniz geçici görevle başka bir kuruma mı gitti? İlgili mevzuat çerçevesince durumu kayıt altına almanız yeterli. Ek ödeme bordronuzda ne olması gerekiyorsa bu otomatik olarak yapılıyor.
Her şeyi o kadar detaylı düşündük ki. Tek yapmanız gereken personelin durum değişikliklerini kayıt altına almak.
Yeni bir yabancı dil sınavını belgelediyse sadece bu bilgiyi kayıt altına almanız yeterli.
Yeni bir bilimsel yayın yaptıysa bunu sadece kayıt altına almanız yeterli.
Döner sermaye komisyonu yeni bir karar mı aldı? Siz sadece bu kararı kayıt altına alıyorsunuz.
Personeliniz kongreye mi gitti? Eğitime katıldıysa bu eğitime eğitici olarak mı gitti, katılımcı olarak mı gitti? Siz sadece bunu kayıt altına alın yeter. M-PBYS bu personele o günlerde hangi katsayıdan ne kadar puan-ekpuan vereceğini biliyor.
Size yeni bir Personel programı önermiyoruz. Size hata yapmayan, 7 gün 24 saat emrinizde olan, mevzuatı günü gününe takip eden bir maaş ve ek ödeme mutemedi vermeyi öneriyoruz.
Eğer ay içerisinde tüm personelinizin kayıtlarını düzenli olarak kayıt altına aldıysanız size 1 günde ek ödeme bordronuzu hatasız olarak hazır hale getirme garantisi veriyoruz.
Sağlık Bakanlığı Performans Yönetimi ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı’nca Performans Yönetimi Bilgi Sistemine bilgi girişi İl Sağlık Müdürlükleri için de zorunlu hale gelmeden M-PBYS ile tanışın. Herşeyi ne kadar kolay yönetebileceğinizi kendi gözlerinizle görün. Siz sadece kendi işinizle ilgilenin, personelle ilgili tüm işleri M-PBYS’ye bırakın.
M-PBYS, ek ödeme yönergesinin her kelimesini bildiği gibi bildiğini ne zaman uygulayıp ne zaman uygulamayacağına da kendisi karar veriyor. Ama esnek yapısı sayesinde her zaman da en son sizi dinliyor.
Türkiye’deki İl Sağlık Müdürlükleri’nin yaklaşık dörtte birine hizmet veren en yaygın firması olan M-Tech’in platform bağımsız teknolojilerini Egesoft’un 15 yıllık personel mevzuatı bilgi birikimi ile birleştirdik ve ortaya M-PBYS çıktı.
Kendisiyle biran önce tanışırsanız hazırladığınız her bordroda aldığı her kuruşu hak ettiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz…